Limitovaná edice Aloe Vera aneb 'jako v babiččiných peřinách'

Chcete se vrátit zpět do kouzelných dětských let, kdy se nám krásně usínalo a ještě krasněji ráno probouzelo v babiččiných peřinách. To vše můžete znovu prožít v limitované edici, kterou doporučuje sama přední úspěšná česká módní návrhařka Beata Rajská. Ke koupi rodinného setu (2 polštáře + 2 přikrývky nebo 2 plštáře + 1 francouzská přikrývka) navíc každý z Vás získá jako dárek kalendář Beaty Rajské s modní ispirací pro rok 2017.

polštář aloe vera

S příchodem barevného podzimu jsme si pro Vás připravili novinku lůžkovin Aloe Vera ze 100 % jemného a současně pevného  mikropolyesteru, tyto peřiny a polštáře jsou krásně měkoučké a nadýchané, spánek v nich ve Vás bude vytvářet představu, že se vracíte v čase do svých dětských let, kdy o nás pečovaly s velkou láskou naše babičky, které nám plnily všechna přání lesknoucí se v našich dětských očích.

Přikrývka a polštář Aloe Vera Vám nabídne výborné antibakteriální účinky a pomůže Vám eliminovat bolesti kloubů a svalů díky extraktu z rostliny Aloe Vera. U polštáře si budete moct vybrat ze dvou rozměrů 50x70 cm nebo 70x90 cm v provedení se zipem, kde si sami budeme moct individuálně nastavovat množství náplně a také prát samostatně povlak polštáře, čímž se výrazně prodlužuje jeho živostnot.
Celoroční prošívaná přikrývka Aloe Vera je krásně měkká, nadýchaná a současně lehká, bude nabízena v základním rozměru 135x200cm, v prodlouženém rozměru 135x220 cm a francouzském rozměru 200x220 cm.