matrace Austin Air Latex

Tropico

Cena: od 13 190 Kč
Dodání: do 14 pracovních dnů

Vysoká partnerská pružinová matrace - MultiPocket (cca 550 ks taškových pružin, které nejsou vzájemně propojeny, samostatně reagují na zatížení) - pružinová matrace, spojující ty nejlepší materiály pro zdravý spánek. Hebká díky latexu, vzdušná díky studené pěně, stabilní díky kokosové desce a maximálně komfortní díky unikátnímu pružinovému jádru MultiPocket = vzdušnost, vynikající ortopedické vlastnosti, komfort spánku a odolnost.

- Latex Air - bílá pěna - perforovaná vrstva prodyšného a vysoce tvarovaného antibakteriálního latexu. Zajišťuje hebkost a pohodlí. Perforace odvětrává pot z matrace a udržuje lůžko suché a čisté. Výborná termoregulace.
- Studená pěna - na měkčí straně (pod latexovou vrstvou - růžová pěna) je použitá velice pružná studená pěna Medium 3cm - 45 kg/m3. Výborná odrazová pružnost pro snadné otáčení.
- Filc - šedá barva - izolační a roznášecí vrstva.
- Multipocket taškové pružiny - vysoce vzdušné a elastické 7-zónové jádro MultiPocket z cca 550 pružin na 1m2. Pružinové jádro je vyztuženo v bocích masivními zpevňovacími partiemi z pěny Flexifoam, která zajišťuje oporu při vstávání z postele a stabilitu jádra matrace a tím i celého lůžka.
- Kokosová deska - hnědá barva - roznášecí deska o výšce 1cm z lisovaného kokosového vlákna. Dodává matraci tuhost, odolnost a stabilitu.
- Studená pěna - růžová a bílá pěna - pružnost a tuhost - tužší strana matrace disponuje sendvičem dvou studených pěn rozdílné tuhosti. 
- Potah na matraci Tencel s Thermo Air Control - luxusní odolný a pružný potah s přírodními vlákny Tencel Lyocell s vynikající termoregulací. 

Online nákup
Kontaktujte nás * označené položky jsou povinné