🛍️ Sleva 500 Kč s kódem JARO500 při nákupu nad 2000 Kč nebo sleva 1000 Kč s kódem JARO1000 při nákupu nad 5000 Kč, neplatí na zboží v akci. 🛍️

Náš příběh

Jsme to stále my PiCaSo-m.cz jen pod českým názvem Ložnice21., který lépe vystihuje naše portfolio a současně naše showroomy.

Jsme jediní na českém trhu s vlastní ruční výrobou a vlastní sítí prodejen.

Podívejte se na příběh našich produktů,
kterým vdechujeme život v Mikulově.

Ložnice21. století 

Už několik let pracujeme na tom, abyste se probouzeli odpočatí a s úsměvem.

Protože každý úspěšný den začíná kvalitním odpočinkem. 

Náš příběh se započal před více jak 20 lety, kdy jsme začali sbírat zkušenosti v oboru ložních výrobků. Každý den jsme se učili, jak udělat polštář lépe tvarovaný a přikrývku lehčí či hřejivější.

Podzim roku 2015.

Našim cílem je váš blahodárný odpočinek.
 


V roce 2015 jsme založili vlastní značku PiCaSo manufactury, která se soustředila z počátku jen na výrobu polštářů a přikrývek. Výsledkem je špičková česká ruční výroba v Mikulově založená na zkušenostech a znalostech tradičních i inovativních materiálů. Díky inovacím, špičkovým technologiím a patentovaným materiálům vám můžeme dopřát plnohodnotný luxusní spánek a svěží probuzení každý den.

Léto rok 2023.

Ložnice21. 
Váš průvodce světem moderní kultury zdravého spaní. 
Pečlivě jsme vybírali další výrobce, kteří sdíleli náš pohled na kvalitu materiálů a zpracování, a tak se náš sortiment začal rozšiřovat i o matrace či povlečení a dětské doplňky. Už jsme nebyli jen českým výrobcem lůžkovin, ale vaším průvodcem zdravým spánkem. Místem, kde můžete svou ložnici přenést do 21. století., proto jsme nyní Ložnice21. století. Přáli bychom si, abyste nás pořád vnímali jako někoho, kdo dělá své řemeslo srdcem a s odpovědností vůči svému zákazníkovi :-)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz