Ke každému nákupu nad 3000 Kč bavlněná nákupní 🎁 taška jako dárek 🎁 zdarma do konce října!

Hřejivé sety přikrývek a polštářů

Patříte mezi zimomřivce, kteří potřebují k zahřátí pořádnou peřinu? Připravili jsme pro vás nabídku hřejivých setů polštáře a deky na zimu. Hřejivé přikrývky zajišťují výbornou termoregulaci teploty, materiál vytváří suché klima, díky čemuž dobře odvádí pot od těla. Vaše tělo tak bude v příjemném teple a zároveň se nebudete zbytečně potit. 

Tip: Vybrat si můžete z hřejivé nebo extra hřejivé varianty. U vybraného setu si můžete také zvolit velikost přikrývky i polštáře a variantu - jeden polštář a jedna přikrývka, dva polštáře a jedna velká přikrývka, dva polštáře a dvě přikrývky. 

Soupravy hřejivých přikrývek a polštářů na zimu

Hřejivé a extra hřejivé přikrývky se postarají o to, že vám bude teploučko i v té největší zimě. Na léto jsou zase vhodnější lehké prošívané deky. V případě, že si nechcete kupovat dva různé sety lůžkovin, doporučujeme sáhnout po celoročních setech. Využijete je ve všech 4 ročních obdobích.

Tip: Nezapomeňte svoje nové lůžkoviny vybavit také kvalitním povlečením a prostěradlem a pozvedněte svůj spánek na ještě vyšší úroveň. Povlečení vybírejte v závislosti na ročním období.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz