matrace Alpine Blue Air 22 cm

Tropico

Cena: od 12 650 Kč
Dodání: do 14 pracovních dnů

Velice oblíbená matrace Alpine Blue Air je vyrobená z líné, hybridní pěny a Latexu. Skvělá ortopedická matrace zajistí optimální podporu páteře a tím se Vaše tělo v noci zaslouženě uvolní. Má dvě strany, takže si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat. Tvrdší je latexová (bílá) a měkčí strana má paměťovou pěnu (černá pěna) tzv. línou pěnu.

Skladba matrace:
- Latex air - bílá pěna - tvrdší strana matrace. Kdo jednou spal na latexu, vždycky spal na latexu. Skvělá termoregulace, pružné pohodlí, odolnost. Latex, který dýchá - perforace odvětrává pot z matrace a udržuje lůžko suché a čisté.
- Hybridní pěna - modrá pěna - jádro matrace vzdušné a pohodlné. Ortopedická 5 zónová konstrukce z hybridní pěny. Hybridní pěna zvyšuje odrazovou pružnost, vzdušnost a pocitovou pevnost matrace. Zajišťuje optimální klima, čímž napomáhá předcházet pocení. 
- Ramenní zóny - ramenní zóny citlivě upravují tuhost. Oceníte je při spánku na boku, kdy matrace napomáhá odlehčit ramenní kloub. Nedochází tak k „přeležení“. V oblasti koncentrovaného tlaku (v oblasti pánve) je odolná studená pěna velmi vysoké objemové hmotnosti. Je zároveň šetrná ke kyčelním kloubům.
- Pěna Visco - paměťová pěna - černá pěna - měkčí strana matrace. Paměťová pěna znamená pohodlí a odlehčení pohybového ústrojí. Poskytuje relaxaci znavenému tělu, odlehčuje klouby a uvolňuje svaly. Svojí vynikající schopností kopírovat kontury těla jej podpírá a pomáhá udržet páteř v optimální poloze. Nelepená vrstva, která s každým pohybem těla provětrá celou matraci. Nelepená konstrukce vrstvy.
- Antibakteriální pratelný potah na matraci Aegis s Thermo Thermo&Air Control - vysoký 49% podíl přírodních vláken Tencel®

Online nákup
Kontaktujte nás * označené položky jsou povinné