matrace Guard Medical Concept

Tropico

Cena: od 10 670 Kč
Dodání: do 14 pracovních dnů

Ortopedická matrace se zónováním vhodná pro všechny. Na obou stranách má zdravotní profilaci , hybridní konstrukci bez lepidel a multifunkční pratelný potah na matraci s přírodními vlákny a paměťovou pěnou, který je vhodný pro alergiky. Jedná se o vysoké matrace cca 24 cm. Matrace Tropico Guard Medical Concept je skvělá volba pro bolavá záda a klouby a tím i pro zdravý spánek. Bez lepidel z pružné hybridní pěny.

Matrace se skládá: 
CubeCare komfortní profilace  - matrace s profilací CubeCare ve tvaru kostek na obou stranách. Vyvinuta pro zdravotní matrace. Optimalizuje rozložení tlaku a pomáhá tak zabránit přeležení, dokonce i na matracích tužší konstrukce.
Studená pěna Flexifoam® HR-XF - tužší, světle modrá strana matrace - robustní pěna 30 kg/m3 se zvýšenou pevností. Pružná (snadno se budete otáčet), vzdušná a odolná pěna. Termoregulace a odolnost.
Hybridní pružná pěna HY Blue - tmavě modrá barva - nejodolnější pěna všech dob. Spojuje výhody studené pěny (vzdušnost + pružnost), latexu (termoregulace, nezničitelnost) a paměťové pěny (přizpůsobivost). Funguje jako Spine Protector (zóna ochrany páteře) navíc s funkcí zvýšené schopnosti odvádět z jádra vzdušnou vlhkost. Vysoký objem cca 40 kg/m3. 
Studená pěna Flexifoam® HR-XF - poddajnější, bílooranžová strana matrace. Robustní vzdušná a odolná pěna vyšší hustoty cca 30 kg/m3 a vyšší střední tuhosti zajišťuje stabilitu celé zónové konstrukce. Přináší pevnost a dlouhou životnost.
Potah Medical Concept Plus VISCO-CLIMA s Thermo&Air Control - potah na matraci s přírodními vlákny Tencel® Lyocell®.

Online nákup
Kontaktujte nás * označené položky jsou povinné