matrace Tropico Dáša

Tropico

Cena: od 5 490 Kč
Dodání: do 14 pracovních dnů

Matrace Dáša Tropico je skvělá volba do dětských a studentských pokojů. Vašim dětem dopřejete ortopedickou matraci bez lepidel, která zajistí zdravý spánek. Matrace je určená pro děti, takže i toto speciální zónování je jim přizpůsobené, matrace je vyvinuta s ortopedy. Díky ramenním zónám se dětem bude krásně spát. Skvělá studená a hybridní pěna, toto je ideální kombinace, která Vám zaručí kvalitní a hlavně zdravý spánek pro Vaše děti.

Skladba matrace:
 - Studená pěna - strana hard - šedá pěna - vhodná pro děti. Zajišťuje pevnost, nosnost, odolnost a vynikající vzdušnot díky otevřené buněčné strukturě (omezuje pocení).
- Hřebenový zámek - spoj bez lepidel. Desky do sebe pevně zapadají díky propracované profilaci.
- Hybridní pěna - stana soft - bílá pěna - měkčí strana matrace - pružné pěnové jádro bez lepidel - ortopedická zónová konstrukce bez lepení maximalizuje prodyšnost. Usnadňuje údržbu a prodlužuje hygienickou životnost - jádro snadno provětráte či vysajete. Odolnost a poddajnost latexu se vzdušností a pružností studené pěny. Podpora páteře, kopírování kontur těla. Jemná provzdušňující zónová vlnka.
Potah na matraci Aegis Tencel je antibakteriální pratelný potah s přírodními vlákny a omezením pocení. Vysoký 49% podíl přírodních vláken 'Tencel' / viskóza s povrchovou úpravou 'Aegis' 

Online nákup
Kontaktujte nás * označené položky jsou povinné