🛍️ Sleva 500 Kč s kódem JARO500 při nákupu nad 2000 Kč nebo sleva 1000 Kč s kódem JARO1000 při nákupu nad 5000 Kč, neplatí na zboží v akci. 🛍️

Jak vybrat partnerský set?

Hledáte ten správný partnerský set? Pojďme si nejprve na začátek vysvětlit definici partnerského setu. Co se pod tímto označením vlastně skrývá?

Pojďme si nejprve na začátek vysvětlit definici partnerského setu. Co se pod tímto označením vlastně skrývá? Pojmenovali jsme tak set, který se skládá ze dvou polštářů na zip (díky němuž můžete snadno regulovat vnitřní náplň, tedy individuální nastavení výšky polštáře podle vaší potřeby) velikosti 70x90 cm a dvou celoročních přikrývek v základním rozměru 135/140x200 cm.

Výhodnější cena a dárek zdarma

Jde tedy o ložní vybavení pro manželskou postel za lepší cenu, než za jakou pořídíte klasický set skládající se z jednoho polštáře a jedné přikrývky. V této kategorii najdete celkem 6 setů, kdy každý má své unikátní vlastnosti. Pojďme si je tedy blíže představit. Ke každému partnerskému setu vám navíc vždy dáme dárek zdarma.

Nejoblíbenější partnerský set

Který partnerský set je mezi našimi zákazníky nejoblíbenější? Partnerský celoroční set Aloe Vera si možná i vás získá díky nejnižší ceně a svému příjemnému složení z jemného mikropolyesteru. Set se vyznačuje velmi příjemným a splývavým materiálem s extraktem z Aloe Vera, který má blahodárné účinky na tělo. I proto jej většina zákazníků preferuje. K setu vám navíc dáme náplň do polštáře zdarma.

Partnerský set pro alergiky

Druhým neméně oblíbeným setem je partnerský celoroční set Clinisan. Je také navržen ze 100% mikropolyestru, jehož hlavní předností je možnost vyvářky a dobrá splývavost. Set je vhodný pro alergiky, jelikož díky vyvářce je možné hubit roztočové alergeny.

Antibakteriální partnerský set

Dalším partnerským setem z naší nabídky je antibakteriální celoroční set Vital. Jak už přívlastek napovídá, je opatřen antibakteriální úpravou, a proto je ocení především alergici. Jelikož je povrchovým materiálem taktéž 100% mikropolyester, vyznačuje se dobrou splývavostí.

Odolný partnerský set

Do specifické kategorie lze řadit celoroční partnerský set Mirabell, který je navržen ze směsi bavlny a polyesteru, čímž je materiál odolnější a určený k většímu zatížení. To vše díky jeho delší životnosti v porovnání se 100% bavlnou nebo 100% mikropolysterem. Set je možné vyvářet a dáme vám k němu dárek v podobě náplně do polštáře.

Partnerské sety pro milovníky bavlny

Pokud preferujte spíše 100% bavlnu, můžete vybírat z kvalitních partnerských setů Silver Origin nebo Greenfirst. Oba sety jsou velmi podobné na omak, rozdíl však spatříte ve vlastnostech tkaniny. Partnerský set Silver Origin z patentované tkaniny SilverPlus obsahuje částice stříbra, které zabraňují šíření bakterií a mají současně antimikrobiální a antiseptické účinky, proto se tento materiál často využívá ve zdravotnictví.

 

Oproti tomu partnerský set Greenfirst je opatřen protiroztočovou úpravou a tkanina je obohacená o éterické oleje z eukalyptu, levandule a citrónů. Tyto éterické oleje, které nevoní, chrání vaše lůžkoviny proti molům a jiným roztočům. V letních měsících ochrání i vás před nepříjemným bodnutím od komára. K tomuto setu vám dáme nákupní lifestylovou tašku jako dárek zdarma.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz