❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 999 Kč prodlužujeme do 31.7.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

Společné stěhování? Jak na spánek bez hádek

Čeká vás sestěhování s novým partnerem? Poradíme vám, co probrat předem, aby se vám vedle sebe krásně usínalo.

 

Království spánku

Před vybavováním ložnice se s partnerem pobavte o svých představách. Vymyslete, v jakém stylu byste ji rádi zařídili, jaké barvy použijete a které kusy nábytku by se vám líbily. Chcete ložnici využívat čistě jen ke spánku? Nebo byste v ní rádi měli třeba i čtecí místo s křeslem a lampou, případně zkrášlovací koutek s toaletním stolkem a líčidly?

Aby se vám dobře spalo

Pro zdravý a energii obnovující spánek je důležitá především kvalitní matrace. Její výběr je ale pro partnery často složitý. Vaše preference se totiž můžou naprosto lišit. Máte rádi matraci vyšší tuhosti, váš partner zase rád spí v měkkém. Koupíte-li matraci střední tuhosti, půjde sice o kompromis, ale spokojený nebude ani jeden z vás. Vsaďte raději na partnerské matrace a vyspěte se oba skvěle. Můžete je otáčet podle libosti a každý si tak vybere, co mu nejlépe sedí.

Slaďte rytmus

Jste skřivan a váš partner sova? Rádi se probouzíte pomalu a pozvolna, zatímco váš partner vyskakuje z postele na první zazvonění budíku? Proberte předem své návyky a zkuste společně vymyslet, jak se sladit. Nemusíte se vzdávat všeho a shodnout se na všech rituálech. Je ale dobré promluvit si o svých představách a prodiskutovat, jak to udělat, abyste se navzájem nerušili.

Vybavujete novou ložnici? Podívejte se i na naše kvalitní povlečení.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz