❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 599 Kč do 17.6.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

Kde může vaše návstěva složit hlavu?

Čas od času jste postaveni před důležitý úkol - kde ustelete svým dočasným nocležníkům? Určitě vám záleží na jejich pohodlí, ať už se jedná o příbuzné či přátele. Máme pro vás několik nápadů na efektivní náhradu postele, kde se vaši návštěvníci vyspí jako v bavlnce.

Jak často?

Nejprve si odpovězte na otázku: 'Jak často u vás doma návštěvy přespávají?' Je-li frekvence přespání častá, například jednou za měsíc, vyplatí se, abyste byli dobře připraveni a nemuseli každou návštěvu řešit provizorně. Určitě nechcete, aby od vás hosté odcházeli nevyspaní a rozlámaní. 

Kam s nimi?

  • Rozkládací pohovka

Máte v obýváku rozkládací pohovku? Pak to bude zřejmě první místo, které vás napadne. Po rozložení máte k dispozici lůžko, na kterém se návštěva obvykle vyspí bez problému. Záleží, jak máte sedací soupravu pohodlnou a v jakém stavu se nachází.

Vybíráte novou sedací a zároveň rozkládací soupravu? Vyžádejte si v prodejně ukázku, jak rozložení pohovky funguje a přesvědčte se o tom, že kvalita dočasného lůžka není na úkor kvality sezení. Obě funkce pro vás musí být pohodlné.

Některé luxusnější varianty v sobě ukrývají dokonce zdravotní matraci. Taková pohovkaje pak vysoce komfortní a vhodná i pro každodenní spánek.

Zakoupili jste velkou sedačku, která se rozložit nedá? Nevadí! Je-li prostorná, nepotřebujete pohovku ani rozkládat. Odložte stranou pouze opěrné polštáře a provizorní lůžko máte plně k dispozici.

  • Nafukovací matrace

Skvělé a praktické řešení! Nafukovací matrace dnes seženete v různých velikostech, variantách a cenových relacích. Jejich mívá hladký textilní povrch pro větší komfort a pro příjemnější pocit na dotek. Skvělý tip na vánoční dárek, co říkáte?

Doporučujeme matraci opatřit prostěradlem i ze spodní strany, jelikož nafukovačky mají tendenci po hladkém povrchu klouzat a šustit. Bez takového opatření byste mohli efekt pohodlného spánku zcela překazit, i kdybyste měli tu nejlepší nafukovací matraci. :-)Jestli máte doma koberce, řešit to nemusíte.

Velkou výhodou tohoto řešení je určitě skladnost. Vyfouknutou matraci lehce složíte a uskladníte do skříně či peřiňáku.

  • Vrchní matrace

Nemáte rozkládací pohovku ani nafukovací matraci a jejich pořízení vám připadá zbytečné? V tom případě sáhněte po krycí matraci! Topper alias vrchní matrace je skvělým služebníkem pro vás i pro vaše hosty. A co víc? Užívat ji můžete úplně každý den!

Topper položte na svou původní matraci a přichyťte jej postranní páskou na každém rohu matrace. Dopřejte si blahodárný a zdravý spánek!

A v případě návštěvy? Topper jednoduše sejměte ze své matrace a poskytněte ji hostům. Určitě vám s radostí poděkují. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz