🛍️ Nákupy OnaDnes odstartovaly 🛍️ S kódem ONA25 získáte slevu 25% na většinu sortimentu, 20% slevu na vybrané matrace, 10% na ostatní matrace a postele. Neplatí na zboží v akci.

Máte před sebou volný víkend ve dvou? Máme tipy, jak si ho užít

Společně strávený víkend s partnerem může být velmi romantickou a sbližující se záležitostí. Opepřete svůj víkend i vy a utužte své milenecké pouto! Dají se nějak ozvláštnit chvilky v ložnici i něčím jiným než milováním? Máme pro vás několik nápadů! 

1. Snídaně v posteli

 

Sobotní ráno přímo vybízí ke společné snídani v posteli! První jídlo nastartuje organismus a dodá energii na celé dopoledne, ovšem to platí pouze v případě, že snídaňové menu nepodceníte a neodbydete. Připravte své drahé polovičce pestrou, chutnou a zdravou snídani. Sladkým nešetřete,právě naopak! Sladké za každou cenu neznamená nezdravé.

  • Skvělou volbou jsou snídaňové kaše! Můžete se na nich vyřádit a jejich příprava je velmi jednoduchá a rychlá. Vyzkoušejte například jemné ovesné vločky s rostlinným mlékem a přidejte dle libosti semínka, ořechy, ovoce a přírodní sladidlo.
  • Nemáte rádi kaše? Zkuste třeba lívance. Čoko-proteinové lívance
    s ovocem a přelivem z javorového sirupu neodmítne nikdo! :-)

2. Kafec a pokec

Snídani pod peřinou zakončete šálkem kávy či čaje a pozvolna si vychutnávejte ráno. Budete mít skvělou příležitost pro důvěrné rozhovory. Starosti do postele nepatří, takže neřešte žádné problémy. Nechcete si přeci pokazit krásné ráno.

Povídejte si o svých tužbách, snech a prožijte tak v ložnici další krásné chvíle, nejen to jídlo. Nebojte se partnerovi svěřit a mluvte otevřeně! Přítel vůže velmi mile překvapit a vaše přání vám rád pomůže zrealizovat. Stejně tak otevřeně mluvte o svých erotických představách a ubezpečte se, že jste v sexuální oblasti spokojeni oba dva.

Obecné pravidlo pro postelové rozhovory tedy zní: 'Do postele jedině s pozitivním myšlením!' Je to dobrý způsob, jak utužit vztah.

3. Partnerská masáž

Dopřejte si s přítelem vzájemnou masáž! Je důležité, abyste si uvědomili podstatný rozdíl mezi zdravotní a relaxační masáží. Rehabilitační procedury jsou mnohdy bolestivé a snaží se především o rekonvalescenci postiženého místa.

Během partnerské masáže se nebojte použít rytmické doteky, hlazení nebo dotýkání těla na tělo. Magickou chvíli, kdy se naplno soustředíte a věnujete pouze partnerovi, můžete vnímat jako svůj soukromý rituál, který je pro dnešní uspěchanou dobu velmi potřebný.   

K masáži používejte aromaterapeutické směsi z přírodních éterických olejů nejvyšší kvality. Díky nim dosáhnete hluboké relaxace, při které odbouráte stres. Oleje se dostávají do krevního oběhu přes kůži. 

Netoužíte ani jeden po masáži? Éterické oleje inhalujte prostřednictvím difúzeru, aromalampy anebo jen obyčejné misky s teplou vodou.  S příjemnou vůní v ložnici si zamilujete i usínání! Vůně totiž příznivě ovlivňují průběh našeho snění.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz