❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 999 Kč prodlužujeme do 31.7.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

Snažíte se o miminko? Nesnažte se 'příliš'!

Milování jako fyzický akt sám o sobě v dnešní uspěchané době není bohužel jedinou cestou k úspěchu! Početí brání řada okolností  a častokrát si podvědomě uzavíráme cestu k miminku ještě víc než se zdá. Přečtěte si, co prospěje oběma partnerům a jak na to!  

Mluvte spolu

Neuzavírejte se sami do sebe a nepřestávejte spolu komunikovat o pocitech! Právě komunikace mezi oběma partnery je základním pilířem pro pevný, zdravý a harmonický vztah.

Svěřte se s trápením, obavami či pochybnostmi nad sebou samotným. Milující partner pro vás bude mít vždy pořádnou dávku porozumění a povzbuzení. Nebojte se vyslovit své obavy nahlas, uleví se vám! Navíc můžete odbourat dusno nahromaděné s postupně přibývajícími nezdařenými pokusy.

Milujte se z lásky

Stereotyp a rutina je pro člověka devastující. A pro akt lásky to může platit dvojnásobně! Přerostlo vaše milování v 'pouhou' snahu o oplodnění? Tímto způsobem se můžete početí vzdálit ještě více.

Oplodnění vajíčka a zrození nového života by měl logicky plynout z aktu vaší lásky a vášně, nikoliv z přemíry zoufalství a snahy. 

ŘEŠENÍ:

Objevte znovu společně kouzlo a skutečné potěšení, které vám sex nabízí. Intenzivní zlepšení nastává ve chvíli, kdy změníte prostředí a činnost. Sbalte si věci a hurá na wellness víkend někam do přírody.

Spěte

Nedostatek spánku mívá fatální následky ve všech směrech lidského života. Nevyspaní jedinci značně snižují svou výkonnost, podléhají častěji depresím a metabolismus je výrazně zpomalený.

ŘEŠENÍ:

Zaveďte si domácí pravidlo a odeberte se do ložnice ruku v ruce. Dopřejte si vydatný 8 hodinový spánek a uvidíte, že již brzy pocítíte výrazné zlepšení. Především pro nastávající maminky je kvalitní spánek důležitý!  

Naslouchejte sami sobě

Naučte se vysoce účinné techniky pro naprosté uvolnění a meditaci. Naslouchejte svému nitru a hledejte cestu ke svému vnitřnímu dítěti. Vaše duše vám mnohé prozradí, odhalí váš problém a ukáže cestu.

TIP:

K relaxaci se vám bude hodit aroma difúzer, pohodlný polštář pod hlavu, meditační hudba či mluvená meditace, klid a teplo. Nikým a ničím se během této chvíle nenechte rozptylovat!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz