❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 999 Kč prodlužujeme do 30.6.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

Dary z přírody, které spasí váš spánek

Řešíte dlouhodobě problémy s usínáním nebo kvalitou spánku a ne a ne najít způsob, jak je vyřešit? Svěřte se do rukou přírody a sáhněte po staletí ověřených zázracích, které mají na spánek blahodárný vliv. Každému pomůže něco jiného, otestujte vonné esence, kameny nebo květiny. Určitě najdete svého zachránce.

1) Esence

LEVANDULE

Klasika, která vás nikdy nezklame! Stačí přidat pár kapek levandulového oleje do aroma difuzéru či do aromalampy a zakusíte opravdovou aromaterapii. Tato rostlinná esence vás doslova ukolébá a vy můžete s vůní levandule příjemně snít.

MEDUŇKA

S jemným a lehce citrusovým aroma meduňky vklouznete do sladkých snů a budete si užívat poklidného a příjemného snění. Meduňka má také skvělé využití při trávicích potížích či při nevolnostech. 

2) Kameny

ADULÁR

Zvaný též jako měsíční kámen. Zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti a vyvolává srozumitelné živé sny především za úplňku.

Kromě síly při podpoře spánku je adulár symbolem lásky, ženství a citu. Pomáhá řešit problémy mezi milenci, při početí, těhotenství, porodu i kojení. Obnovuje a uchovává mladistvý vzhled.

CITRÍN

Přírodní minerál, který blahodárně působí na únavový syndrom a zajišťuje příjemný spánek.

Citrín je šťastný a štědrý kámen. Krom požehnaného spánku, vám může přinést také  úspěch v obchodování, pomoci dětem cítit se milovaně a posílit nervy. Zažehnává infekce v ledvinách, v močovém měchýři a povzbuzuje trávení.

FLUORIT

Kámen, který vám umožní bezstarostný a klidný spánek. Chrání mysl během spánku a potlačuje špatné snění, pomáhá zbavovat se nočních můr.

Fluorit je silný ochranný nerost, který potlačuje silné emoce a navrací zpět do rovnováhy. Zvyšuje koncentraci a je tedy skvělým pomocníkem při učení. Léčí kosti a jejich poruchová onemocnění.   

3) Květiny

JASMÍN

Překrásná rostlina s bílými květy a sladkou vůní. Jasmínová vůně má uklidňující účinky a přispívá k lepší kvalitě spánku. Zmírňuje úzkost a zažehnává deprese.Zlepšuje také náladu ranních bručounů po probuzení. Navíc svým krásným vzhledem a barevným provedením vypadá v ložnici naprosto dokonale. Každou ženu jasmín zajisté potěší jako dárek do ložnice od svého partnera.

ALOE VERA

Nenáročná a zázračná rostlina. Aloe vera během noci vydechuje kyslík a čistí tak vzduch v místnosti. Vzduch zůstane čerstvý a vy si tak můžete užívat nerušený a zdravý spánek. Její přítomnost vám pomůže s celkovou detoxikací organismu.

GARDÉNIE

Gardénie má na mozek a tělo stejně uvolňující účinky jako valium. Místo pilulek na spaní vyzkoušejte vdechování její nádherné vůně. Tato pokojová rostlina je velmi oblíbená pro svůj krásný vzhled. Nebojte se jí umístit klidně i na noční stolek, aby vám byla v bezprostřední blízkosti a mohli jste jejich vůni inhalovat intenzivněji. Pomáhá také navozovat spokojenost a klid.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz