❤️ Dny Marianne končí dnes! Poslední šance na slevu až 25%, kupóny najdete v dubnové Marianne nebo na www.dnymarianne.cz❤️

Nejlepší dárek pro maminku? Lepší spánek!

Kdo vstával každou noc k vaší postýlce? Maminka! Kdo nemohl klidně spát, zatímco jste vymetali taneční parket až do rána? Maminka! Tato andělská bytost si od vás zaslouží alespoň částečný revanš jako vřelé poděkování za spoustu probdělých nocí. 

MAMINKA MIMINKA A BATOLETE

Miminka a batolata samozřejmě maminky ke Dni Matek neobdarují ničím jiným než svou existencí, a ta je samozřejmě nad všechny dary světa. V tomto případě by se jako dárek hodil ideálně kojící polštář, ale věříme, že už jej máte od samého začátku po ruce a nečekáte na nějaký ten Den Matek.

MAMINKA ŠKOLÁČKA

Ve škole, v družině, v kroužku či doma děti obvykle pro maminky dárečky vytvářejí ručně. Tatínek může ještě navíc poradit, aby pro mámu školáček vyhledal a stáhl z internetu několik uklidňujících skladeb. S takovým dárkem může tatínek samozřejmě podat dítěti pomocnou ruku a zapojit se do jeho výroby.

  • Relaxační hudba. Požádejte maminku, aby si každý večer před usnutím pustila výběr melodických skladeb. Vytvoří si svůj osobní spánkový rituál a relaxační hudba utiší její neklidnou mysl.

MAMINKA DOROSTENCE

Dostáváte od rodičů kapesné nebo si chodíte vzorně přivydělávat na brigádu? Výborně! Stačí koupit mamince maličkost, která ji potěší a pomůže s příjemným usínáním.

  • Uklidňující vůně. Vyberte aroma olejíček například s lehkou vůní vanilky nebo levandule. Maminka bude usínat s příjemnou vůní, která jí dokonce pozitivně ovlivní snění.

MAMINKA DOSPĚLÁKA

Dospělý a pracující člověk má větší možnosti, jak mamince zajistit zdravý a kvalitní spánek. Může třeba zjistit, jak vybrat vhodný polštář pro její  ztuhlou krční páteř. Nemá žádné zdravotní problémy? To ale vůbec nevadí! Kvalitní polštář skvěle poslouží i jako prevence.

  • Anatomický polštář. Tento typ polštáře si zamiluje každý! Poskytne pevnou oporu hlavy a krku. Navíc je to dokonalá relaxace pro krční a šíjové svaly a obratle. 
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz