❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 999 Kč prodlužujeme do 30.6.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

S anatomickým polštářem na každou dovolenou!

Napadlo vás někdy, že byste si s sebou na dovolenou měli zabalit i polštář? A ne jen tak ledajaký! Řeč je o anatomickém polštáři. Proč a jak vám pomůže? Čtěte dál! 

Anatomický polštář

Je malý, skladný, zajišťuje dokonalou oporu hlavy a zároveň poskytuje výbornou relaxaci krčních a šíjových svalů. Má praktický snímatelný a pratelný potah, proto se nemusíte bát vzít si jej kamkoliv s sebou. To je on, malý zázrak... anatomický polštář! 

NA CESTU

Dlouhé cestování a lehké kodrcání dopravního prostředku svádí mnohé pasažéry ke spánku. Zběsilé předklony padající hlavy v pravidelných intervalech určitě dobře znáte. Následné probuzení nebývá zrovna příjemné. Namožené a bolavé krční svalstvo se zoufale hlásí o bleskurychlé protažení.

Anatomický polštář vás těchto nepříjemností ušetří. Stačí se do něj pohodlně zabořit a s optimální oporou hlavy můžete bez obav podřimovat.

Doporučujeme polštář opřít částečně o opěradlo a částečně o okýnko, tak získáte dokonalou pozici a zabráníte nepříjemným předklonům. Jestliže jste například v autobuse nevyhráli místo u okýnka, domluvte se s partnerem, že se po nějaké době vystřídáte. Nebo se uložte s polštářem, s dovolením, na jeho rameno.

NA CHATU

Záleží, na jakou chatu se vydáváte! Jedná se o vaši chalupu? V tom případě zřejmě sami nejlépe víte, jakou výbavu ve své dočasné ložnici máte. Je pak na zvážení, zda si vzít s sebou svůj pohodlný polštář či ne. Na druhou stranu, cestujete-li autem, anatomický polštář vám zabere minimum místa a na cestu se přeci také skvěle hodí.

Pronajali jste si chatu a můžete se jen domnívat, jak pohodlné lůžko na vás čeká na místě?Opět přibalte do zavazadel pro klidné svědomí svůj kvalitní anatomický polštářek. 

DO STANU

Kempování v přírodě je obvykle vzrušujícím zážitkem a přepychové věci k němu přirozeně nepatří. Za co se ale nemusí stydět žádný zálesák? Za pár šikovných věciček, které mu nocleh v přírodě ještě o ždibec zpříjemní.

Nezbytnou výbavou každého výletníka je karimatka a spacák. Nezapomeňte, že i letní noc může být velmi chladná. Karimatka vás izoluje od studené podlahy a zároveň ubere na tvrdosti imaginární matrace.

Do povinné výbavy by si měl ale každý ještě zapsat: 'polštář'. Anatomický polštář zajistí mnohem větší komfort a pohodlný spánek. Nemusíte si tak už pod hlavu zoufale sunout batoh či hromadu oblečení, abyste dostatečně nahradili polštář.

Ať už jste kdekoliv, přejeme vám nerušenou dobrou noc!

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz