Se slevovým kódem 🍁 PODZIM15 🍁 můžete nakupovat o 15% výhodněji při objednávce nad 1000 Kč až do konce září, neplatí na zboží ve slevě, sortiment matrací a postelí.

Měníte přikrývku na zimu?

Měníte přikrývky podle ročního období nebo se spokojíte s jednou variantou na celý rok? Pokud ne, tak právě nastala ta správná doba na změnu, kdy letní provedení nahradíte teplejší variantou, pod kterou už se v zimě nebudete třást, ikdyž patříte mezi zimomřivé spáče. Kromě toho zda dáváte přednost přikrývce pro jednoho nebo francouskému provedení pro pár, rozhoduje hlavně jejich stupeň hřejivosti. na zimní období jsou vhodné tři typy provedení přikrývek.

Tou první variantou je celoroční přikrývka, která se vyznačuje náplní o obsahu  300g/m². tento typ přikrývky je zejména vhodný pro zákazníky, kteří bydlí v bytě a jejich teplota neklesá pod 20°C. Tento druh přikrývky se na zimu zamlouvá nejvíce mužské populace.Jako druhá varianta se nabízí přikrývka hřejivá, která už podle názvosloví napovídá, že půjde o hřejivější provedení deky s obsahem náplně 400g/m². Pod touto přikrývkou si libují v zimním období převážně ženy, které jsou zimomřivější. Toto provedení je vhodnější do chladnějších ložnic domů, kde se teplota pohybuje pod 20°C.Poslední varianta pro velké zimomřivce je provedení extra hřejivé přikrývky, kdy jde o tzv. DUO přikrývku 2 x 200g/m², kdy jsou dvě přikrývky sešité k sobe a nelze je tedy od sebe rozdělit. Tímto způsobem prošití vzniká uprostřed izolační vzduchová kapsa, která zvyšuje termoizolační vlastnosti přikrývky. tyto přikrývky doporučujeme využívat v chladnějších místnostech, jimiž jsou chaty, starší domy, kde se teplota pohybuje okolo 18°C. Pod přikrývkou DUO určitě už v chladném období zima nikomu nebude :)

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz