❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 999 Kč prodlužujeme do 30.6.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

Novinky mezi toppery

Čím dál častěji nám od vás chodily dotazy na vyšší a komfortní podložky, které by vás zbavily nerovností vaší stávající matrace a zároveň tak prodloužily i její životnost. Proto jsme dlouho nelenili a dali hlavy dohromady, abychom vám mohli nabídnout novinky, které splní vaše požadavky a očekávání v podobě nových komfortních vysokých podložek neboli topperů na matrace.

Topper (podložka na matraci)

Prvním z nich je topper Pur, jehož celková výška je 6 cm včetně potahu a samotná výška PUR jádra 4 cm. Tento topper má 7 zón s masážním efektem v oblasti kyčlí a ramen. Potah topperu je po stranách opatřen zipem pro snadnější údržbu v domácích podmínkách a je podšitý termopojeným polyesterovým rounem o hmotnosti 150 g/m². Vysoká gramáž celého potahu je složena z 76% polyesteru a 24% viskózy, vytváří silnou a vzdušnou separační vrstvu mezi lidským tělem a jádrem topperu a současně brání pronikání tělesné vlhkosti do jádra.

Další novinkou je topper VISCO o výšce 6 cm v potahu, na který již čekala řada z vás, poněvadž vlastnosti VISCO-elastické neboli paměťové pěny ocení nejeden z vás.

Visco-elastická pěna a její vlastnosti:

Visco-elastická pěna má bezesporu několik výhod, které ocení zejména lidé trpící na bolesti pohybového aparátu. Ale čím dál tím častěji zjišťujeme, že jí dávají přednost i ti, kteří žádné zdravotní problémy nemají. Proč tomu tak je? Důvod je prostý - díky působení tělesné teploty se VISCO pěna dokonale přizpůsobí anatomii těla a obejme vás během spánku, což působí příjemně pohodlně a především ulevuje svalové napětí. Jakmile však z VISCO pěny vstaneme, vrací se pomalým pohybem do původního stavu. Potah topperu je také jako u předešlého topperu PUR opatřen na bocích zipem pro jeho snadnou údržbu - v domácích podmínkách ho snadno vyperete na 60°C v jemném cyklu.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz