❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 999 Kč prodlužujeme do 30.6.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

Představujeme levandulovou řadu pro dokonalou relaxaci

Vůně levandule je uklidňující, relaxační a má prokazatelné zklidňující účinky na lidský organismus. Rozhodli jsme se tedy účinky levandule využít a přinést kolekci výrobků, které podpoří usínání a pocit relaxace.

V čem tkví kouzlo levandulových výrobků PiCaSo?

Už naše babičky věděly, že levandule má na lidský organismus blahodárné účinky, proto si ji doma pěstovaly, sušily a používaly její kvítky jako přírodní deodorant i jako prostředek proti hmyzu, ale také dobře věděly, že je levandule prospěšná hlavně našemu zdraví.

Vy si však dnes doma nic pěstovat a sušit nemusíte. Ložní výrobky Levandule od PiCaSa obsahují mikrokapsle s bylinným extraktem vonné levandule, umístěné v povrchové tkanině. Zahřátím - třením - pak postupně uvolňují příjemné a jemné aroma levandule, které není rušící pro váš hluboký spánek. 

S čím řada Levandule pomáhá?

Jednou z mnoha předností vonného ložního setu Levandule je především ta, má příznivý vliv na zmírnění poruch spánku. Jako další účinky můžeme zmínit:

  • zklidnění a harmonizace organismu
  • tiší bolesti hlavy
  • tlumí pocit napětí
  • přispívá k duševní pohodě
  • působí relaxačně na nervovou soustavu
  • odpozuje hmyz (především komáry)


Výrobky Levandule jsme pro vás připravili v následujícím provedení:

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz