❣️ Sleva 20% s kódem POLSTAR20 ❣️ Platí na nezlevněný sortiment při nákupu nad 999 Kč prodlužujeme do 30.6.2024. Nevztahuje se na matrace a postele.

Jakou peřinu a polštář potřebují alergici?

Každý alergik ví, že se jen tak v nějaké posteli dobře nevyspí. Prach, částečky pylu či roztoči se v určitých materiálech hromadí více než v jiných. Proto je důležité pečlivě vybírat, jaký materiál si do své postele pustíte. 

Duté vlákno: Ideální pro alergiky

Duté vlákno je pro alergiky nejlepší, protože pokrývky z něj nezadržují prach. Značková dutá vlákna San, ze kterých vyrábíme přikrývky Vital, navíc zajišťují během spánku tepelnou stabilitu v chladném i teplém prostředí a starají se o rychlý odvod potu od těla. Tím zamezují vzniku plísní, které mohou způsobovat alergické reakce. Už se vám navíc nestane, že se probudíte ze snu úplně propocení.

Antibakteriální polštáře a přikrývky jsou vhodné nejen pro alergiky

K přikrývce doporučujeme i polštář VITAL, který je rovněž zhotoven z jemné tkaniny, ze 100% polyesteru. Vnitřek polštáře je vyplněn směsí polyuretanových tyčinek a polyesterových kuliček, umístěných ve vaku z netkané textilie. Tato směs dodává polštáři potřebnou měkkost a pružnost. Ve spánku se vám bude zdát, že ležíte na obláčku.

Jak přikrývka, tak polštář mají antibakteriální a hypoalergenní účinky. Navíc je jednoduše vyperete v obyčejné pračce při 60 °C. Snížíte tak počet roztočů, kteří rovněž produkují alergeny.

Kompletní výbava proti alergii

Pokud vás alergie budí ze spánku, možná je na vině i vaše matrace, která zadržuje prach. Správná matrace pro alergiky musí být prodyšná a umožňovat tak proudění vzduchu. Vhodný je i lamelový rošt, který prodyšnost matrace ještě umocňuje.

Skvělým doplňkem je matracový chránič Vital, který je stejně jako pokrývka utkán z dutých vláken San a rovněž tak pomáhá udržovat tepelnou stabilitu a odvádí vlhkost. Prodlouží také životnost vaší matrace, protože ji chrání proti opotřebení.


Užijte si nerušený spánek nejen v létě s lůžkovinami ze série Vital.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz